Waveshare 7.5" 800x480 ePaper raw displej BW

Kód: LA141055RB
1 608 Kč 1 328,90 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Waveshare 7.5" 800x480 ePaper raw displej BW

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2000 Kč
Vrácení zboží
30 dní na vrácení
pro registrované
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Pro registrované zákazníky
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pro objednávky od 2.000 Kč
Prodejem to nekončí
Prodejem to nekončí
Reklamace řešíme do 5 dnů
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Do 24 hodin

Detailní popis produktu

Waveshare 7.5" 800x480 ePaper raw displej BW

E-Ink (nebo E-Paper) je to tzv. elektroforetický displej, tj. displej obsahující bílé částice v mikro kapslích rozptýlených v tenké vrstvě tmavého viskózního roztoku. Přivedením krátkého impulsu se tyto bílé částice pohnou, případně natočí směrem k přední straně displeje, což způsobí, že se daný pixel jeví jako bílý. Přivedením impulsu opačné polarity se daný pixel jeví jako černý. Vysoká viskozita roztoku způsobuje, že mikročástice zůstávají ve své poloze bez změny prakticky natrvalo.

Na rozdíl od běžných displejů ePaper nesvítí, ale světlo odráží, stejně jako obyčejný papír. Je to ideální displej pro baterií napájené zařízení, protože potřebuje elektrickou energii pouze ke změně zobrazovaného obsahu.

Specifikace:

  • Napětí: 3,3V
  • Rozhraní: 3 nebo 4 pinový SPI
  • Rozlišení: 800x480
  • Barvy displeje: černá a bílá

Součástí dodávky:

  • 1ks  Waveshare 7.5" 800x480 ePaper raw displej BW

Zdroje:

Poznámka:

  • Tento výrobek není samostatně funkčním celkem a může vyžadovat odbornou montáž.
  • Fotografie výrobků jsou pouze ilustracemi na ukázku a někdy se mohou lišit od skutečného vzhledu předmětu. Avšak toto nemění jejích základní vlastnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-ink displeje
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.14 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
RN Avatar autora Použití displeje s WaveShare ESP8266 e-Paper Raw Panel Driver Board 8.11.2022 22:02
Dobrý večer, prosím podařilo se někomu tu display rozchodit s tím WaveShare ESP8266 e-Paper Raw Panel Driver Boardem ? Postupoval jsem dle návodů od WaveShare uvedených v odkazech v eshopu a jediná reakce, kterou jsem v displaji zaznamenal, bylo vykreslení asi 2mm ohraničení kolem displaye. Použil jsem demo soubory k nahrávání obrázků přes rozhraní loaderu, tak i demo příklady k uvedené display "epd7in5_V2-demo" a nic se nestalo - nic se nezobrazilo. ESP jsem napájel přes USB s počítače. ESP jsem zkusil připojit přímo k display bez použití toho datového kabelu. Objednal jsem i ESP32 e-Paper Raw panel driver i jiný typ (jiný rozměr) E-ink, tak i jiné spojky (Rpi, Arduino) , abych vyloučil možnost, že koupené zařízení je chybné, nebo display, nebo je chyba někde mezi klávesnicí a židlí. Za každou radu bych byl vděčen. Děkuji předem.
Odpovědět
MF Avatar autora Použití displeje s WaveShare ESP8266 e-Paper Raw Panel Driver Board 9.11.2022 08:42
Dobrý den, otestovali jsme tu jeden skladový kus a demo program bez problémů funguje. Bylo nutné nainstalovat zip knihovnu a použít demo kód z této knihovny. Pro jednoduchost jsme již připravený zip soubor knihovny dali ke stažení do sekce Související soubory. Sobory s příklady jsou pak v menu Soubor - Příklady - waveshare-e-Paper. Testovaný kód jsme měli epd7in5_V2-demo.