AVX TAJA226K010RNJ CASE-A_3216 22uF 10V 10% tantalový kondenzátor
Kód: LA212002B
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (300 ks)
Můžeme doručit do:
22uF ±10% 10V 3 Ω @ 100kHz -55℃ ~ +125℃ CASE-A_3216 Tantalový kapacitor RoHS
Detailní informace
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Vrácení zboží
30 dní na vrácení
pro registrované
30 dní na vrácení
Pro registrované zákazníky
Doprava zdarma do výdejních boxů
Prodejem to nekončí
Prodejem to nekončí
Reklamace řešíme do 5 dnů
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Do 24 hodin
Detailní popis produktu
Specifikace:
  • Výrobce: AVX
  • Pouzdro: CASE-A_3216
  • Kapacita: 22uF
  • Tolerance: ±10%
  • Jmenovité napětí: 10V
  • ESR: 3 Ω 100kHz
  • RoHS: Ano
Součásti dodávky:
  • 1ks AVX TAJA226K010RNJ CASE-A_3216 22uF 10V 10% tantalový kondenzátor