Věrnostní program

Vítej ve světě, kde je bastlení dovoleno podporováno! Sbírej za své nákupy bastlíky a proměň je za slevy na další nákup.

Header banner - Klub bastlířů

Děkujeme, že s námi bastlíš! Za tvou věrnost Tě rádi odměníme. Staň se členem našeho věrnostního programu Klub bastlířů a sbírej bastlíky za každý svůj nákup. Čím více budeš bastlit, tím více radosti budeš mít a více ušetříš.

 

Jak to celé funguje

1) Registruj se – Staň se členem našeho bastlířského klubu a získáš prvních 50 bastlíků! Registrovat se můžeš zde. (Nebo během jakékoli objednávky.) Nezapomeň odsouhlasit odběr newsletteru, aby ti mohly chodit praktické informace o věrnostním programu (stav konta, expirace bodů apod.) 

2) Sbírej body – Získávej bastlíky za každý svůj uskutečněný nákup na našem e-shopu.

3) Směň body – Získané bastlíky následně uplatni jako slevu na tvé další nákupy a ušetři.

 

Co by tě dále mohlo zajímat (FAQ)

Jak se do věrnostního programu můžeš zapojit?
Vstupenkou do Klubu bastlířů je tvá registrace! Zaregistrovat se můžeš zde či během procesu objednávky. Členství v klubu je zcela zdarma a za registraci do klubu od nás navíc získáš na uvítanou 50 bastlíků jako dárek.
Máš už svůj účet? Pak již nyní s každým dalším nákupem sbíráš automaticky bastlíky do své pokladničky.

Jak získáš své bastlíky?
Jednoduše! Jako registrovanému a přihlášenému zákazníkovi ti budou připsány za každou zaplacenou objednávku na našem e-shopu. Z hodnoty tvého nákupu ti bude přičteno 5 % v podobě bastlíků, které můžeš uplatnit na další nákup.
Příklad: Nakoupíš za 1 000 Kč (doprava se do částky nepočítá) a na konto se ti automaticky přičte 50 bastlíků = 50 Kč na další nákup. Pokud nakupuješ v eurech, 50 baslíků dostaneš za nákup v hodnotě 40 € a výše slevy na další nákup pak bude 2 €.
Pozn.: Postupně budou přibývat i další způsoby, jak budeš moci bastlíky získávat.

Jak bastlíky uplatníš?
1 bastlík = sleva 1 Kč (resp. 0,04 €). Své bastlíky snadno uplatníš přímo v košíku během procesu dokončování tvé objednávky. Bastlíky uplatníš u objednávek s hodnotou min. 200 Kč (nebo 8 €). 

Kde najdeš stav svého konta?
Přehled o počtu získaných bastlíků i jejich čerpání najdeš po přihlášení na svém profilu.

Mají bastlíky nějakou platnost?
Platnost každého bastlíku je 12 měsíců. Po uplynutí této doby z tvého účtu automaticky zmizí. Ale neboj, vždy až se bude blížit expirace tvých bastlíků, připomeneme ti to.

Dají se bastlíky kombinovat s dalšími slevami?
Kombinace využití bastlíků a jiných slev či slevového kódu je možná.

Co když objednávku vrátíš či stornuješ?
Pokud zakoupený produkt vrátíš, přijdeš spolu s ním i o bastlíky, které jsi získal při jeho objednání, resp. budou ti odečteny z konta. 

Co když jsi B2B zákazník?
Na B2B zákazníky se věrnostní program Klub bastlířů nevztahuje. I na ně ale pamatujeme, podrobnosti najdeš na této stránce o B2B věrnostním programu

 

Ještě nejsi členem? Zaregistruj se ještě dnes a získej 50 bastlíků na svůj první zvýhodněný nákup.

Přihlásit se

Máš už u nás účet? Přihlas se a podívej se na stav svého konta. (50 bastlíků jsi dostal jako bonus při založení konta.)

 

Zaregistrovat se

Registruj se nyní a získej 50 bastlíků jako vstupní bonus.
Informace pro B2B partnery najdeš zde.