Good Display GDEQ031T10 3.1" 320x240 ePaper displej
Kód: LA141090A
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Vrácení zboží
30 dní na vrácení
pro registrované
30 dní na vrácení
Pro registrované zákazníky
Doprava zdarma do výdejních boxů
Prodejem to nekončí
Prodejem to nekončí
Reklamace řešíme do 5 dnů
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Do 24 hodin
Detailní popis produktu
Kompatibilní adaptér: Good Display DESPI-C31 univerzální SPI e-Paper adaptér
Specifikace:
PART NUMBER GDEQ031T10
SIZE 3.1 inch CONNECTOR 25 Pin FPC
TYPE Dot Matrix MAX GRAYSCALE 2
IC UC8253 COLOR Black,White
RESOLUTION 320x240 INTERFACE SPI
OUTLINE SIZE(mm) 73.8x53.24x0.926 POWER CONSUMPTION OF THE REFRESH(mW) 11
ACTIVE SIZE(mm) 62.72x47.04 STANDBY POWER CONSUMPTION (mW) 0.0165
PIXEL PITCH(mm) 0.196x0.196 STORAGE TEMP. -25℃~60℃
OPERATING TEMP. 0℃~50℃ FULL REFRESH(s) 3
FAST REFRESH(s) 1 PARTIAL REFRESH(s) 0.5
Součástí dodávky:
  • 1ks Good Display GDEQ031T10 3.1" 320x240 ePaper displej