NiceRF SW868-ZD210 Anténa 3dBi 21cm 868MHz
Kód: LA162055E
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Skladem (40 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Vrácení zboží
30 dní na vrácení
pro registrované
30 dní na vrácení
Pro registrované zákazníky
Doprava zdarma do výdejních boxů
Prodejem to nekončí
Prodejem to nekončí
Reklamace řešíme do 5 dnů
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Do 24 hodin
Detailní popis produktu
SW868-ZD210 je navržena speciálně pro bezdrátovou komunikaci 868MHz, má dobré ČSV (VSWR), kompaktní rozměry, snadnou instalaci, stabilní výkon a dobrou antivibrační schopnost.
Lze bez problémů připojit s Pigtail U.FL - SMA Female, kabel 1,78mm, 15cm
Specifikace:
  • Typ antény: všesměrová
  • Polarizace: Vertikální polarizace
  • Frekvence: 850~880MHz
  • Zisk: 3dBi
  • Impedance: 50Ω
  • VSWR: ≤ 1.5
  • Konektor: SMA Male
  • Max výkon: 10W
  • Délka: 210mm
  • Váha: 32g
Součástí dodávky:
  • 1ks  NiceRF SW868-ZD210 Anténa 3dBi 21cm 868MHz
Poznámka:
  • Tento výrobek není samostatně funkčním celkem a může vyžadovat odbornou montáž.
Doplňkové parametry
Kategorie: Antény k přenosu dat
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.032 kg
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení
1x
4
0x
3
0x
2
1
Zanechte hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
Výpis hodnocení
5
JP Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.12.2021
Vlastnosti presne ako uvadza vyrobca. Frekvencia pri najnizsom SWR bola naozaj 868MHz co sa nestava casto pri tomto type vyrobkov.
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Výpis diskuzí
TM Avatar autora PSV + smithák 14.11.2025 10:10
Potvrzuji komentář Jána Perhače, tahle anténa patří ve své cenové kategorii mezi nejvhodnější pro Meshcore nebo Meshtatic. PSV 1,69, Impedance 31 Ohm + 1,68 nH Měření here: https://ctrlv.cz/Wn9V