Good Display GDEY0583Z31 5.83" 648x480 ePaper červený displej POUŽITÝ
Kód: X141094B
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
LaskaKit GDEQ0583Z31 (1)
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Detailní informace
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Vrácení zboží
30 dní na vrácení
pro registrované
30 dní na vrácení
Pro registrované zákazníky
Doprava zdarma do výdejních boxů
Prodejem to nekončí
Prodejem to nekončí
Reklamace řešíme do 5 dnů
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Do 24 hodin
Detailní popis produktu
Cca rok použitý v naší LaskaKit Live-5.83 E-paper stavebnice
Specifikace:
PART NUMBER GDEY0583Z31
SIZE 5.83 inch
TYPE Dot Matrix
IC UC8179C
RESOLUTION 648x480
OUTLINE SIZE(mm) 125.4x99.5x1.112
ACTIVE SIZE(mm) 118.7784x88.224
PIXEL PITCH(mm) 0.1833x0.1833
OPERATING TEMP. 0℃~40℃
STORAGE TEMP. -25℃~60℃
CONNECTOR 24 Pin FPC
COLOR Black,White, Red
INTERFACE SPI
FULL REFRESH(s) 20
POWER CONSUMPTION OF THE REFRESH(mW) 9.9
STANDBY POWER CONSUMPTION (mW) 0.0066
Součástí dodávky:
  • 1ks Good Display GDEY0583Z31 5.83" 648x480 ePaper červený displej POUŽITÝ