Příběh značky

Z lásky k bastlení jsem založil LaskaKit

Zdravím všechny bastlíře i náhodné kolemjdoucí, kteří se zajímají o kutilství,

jmenuji se Konstantin Láska a společně se ženou Terezou jsem založil LaskaKit. Starám se o to, aby všechno ve firmě vždy fungovalo tak, jako každá součástka na našich kitech. Pravidelně nakupuji zboží, komunikuji se zákazníky a vyvíjím nové produkty, především kity. Patří k nim například LBot, Mini Meteostanice a různé vývojové desky. Kity chceme nabízet s českým návodem. U vývojových desek se pak zaměřujeme na lowpower provedení, které jinde nenajdete.

Konstantin_tereza_lukas

Sami bastlíme a vyhledáváme kvalitní součástky za rozumnou cenu

Ještě při studiu silnoproudu jsem po večerech piloval Javu. Pak jsem na internetu narazil na Arduino a bylo jasno. „Zkusím propojit hardware a software,“ řekl jsem si.

Český trh ale nenabízel součástky, které jsem potřeboval k bastlení a ceny těch dostupných se mi zdály nesmyslné. Už tehdy jsem si říkal, že přece musí jít udělat dobrý obchod za rozumnou cenu při udržení kvality služeb. A tento názor razím stále.

sklad_regal

Máme součástky, které jinde neseženeš

V LaskaKit nabízíme širokou součástkovou základnu a dokonce i produkty, které jinde nenajdeš. Pokud něco v nabídce postrádáte, ozvěte se. Zboží pravidelně testujeme, abychom rychle odhalili případné problémové kusy a nahradili je lepšími. Objednávky expedujeme rychle, už druhý den většinou dorazí k tobě před práh. A když se v nákupním košíku hodně rozjedeš, při objednávce nad 2000 Kč neplatíš dopravu. Všichni registrovaní zákazníci mohou vrátit zboží do 30 dnů od nákupu. Pokud řešíš problém s objednávkou nebo potřebuješ poradit, jsme ti k dispozici na telefonu.

sklad_okno

Náš příběh: firmu jsme zbastlili v obýváku

  • V roce 2016 jsme s manželkou Terezou založili firmu laskakit, která na těchto hodnotách stojí. Ze začátku to byl punk, ale neskutečně nás to bavilo, i když jsme někdy museli ze školy rovnou na poštu s balíky. Firmu jsme rozjeli (doslova) v obýváku a z naší kuchyňské linky se přechodně stala balíkovna. Pracoval jsem totiž na plný úvazek v jiné firmě, manželka na částečný a do toho dodělávala školu.
  • V roce 2018 jsme postupně přešli do větších prostor v Rychnově nad Kněžnou, našli brigádníka a úplný punk dostal aspoň trochu řád. Regály nám ale rychle nestačily, a tak jsme se opět stěhovali, tentokrát už opravdu do skutečného skladu.
  • No, a tady jsme do teď. Přijali jsme 3 zaměstnance a společně pracujeme na tom, aby se ti u nás dobře nakupovalo.
  • Dalším velkým milníkem je pro nás bude 2022 – přejmenovali jsme na LaskaKit, máme novou doménu a bude z nás „eseróčko“. 

Koho v LaskaKit potkáš za noťasem a telefonem

tym_kancl

  1. Manželka Tereza odpovídá za všechno papírování – řeší personální záležitosti, dokumenty a smlouvy
  2. V týmu máme Martina, který ti vezme telefon nebo odepíše na e-mail, když potřebuješ radu či něco reklamovat. Občas tě přepojí i na mě. Martin navíc testuje naše produkty.
  3. Helena a Lenka pro tebe s láskou balí objednávky, aby k tvým dveřím dorazily co nejdřív.

Myšlenku kutilství šíříme dál

Neusínáme na vavřínech, pokud nenacházíme žádoucí produkt, snažíme se ho sami vyvinout. Spolupracujeme na diplomových pracích, specializovaným oborům na školách a zájmovým kroužkům poskytujeme slevy, kity zdarma či návody.

Recenze

Chceš vědět o všech novinkách a slevách jako první?

Registruj se do newsletteru

Chceš se na něco zeptat?

Zajímají tě informace o stavu objednávky, výběru zboží, stavu reklamace ... nebo se chceš zeptat něco jiného?

Napiš nám zprávu a my se ti brzy ozveme.

Napsat zprávu