Vánoce se kvapem blíží a i my potřebujeme pár dní volna. Rozhodli jsme se tedy upravit těch pár dnů následujícím volnějším režimem
Veškeré objednávky, které nám od Vás přistanou, budeme odesílat do 20.12.2022 do 10 hodin.

Příběh značky

Z lásky k bastlení jsem založil LaskaKit

Zdravím všechny bastlíře i náhodné kolemjdoucí, kteří se zajímají o kutilství,

jmenuji se Konstantin Láska a společně se ženou Terezou jsem založil LaskaKit. Starám se o to, aby všechno ve firmě vždy fungovalo tak, jako každá součástka na našich kitech. Pravidelně nakupuji zboží, komunikuji se zákazníky a vyvíjím nové produkty, především kity. Patří k nim například LBot, Mini Meteostanice a různé vývojové desky. Kity chceme nabízet s českým návodem. U vývojových desek se pak zaměřujeme na lowpower provedení, které jinde nenajdete.

Konstantin_tereza_lukas

Sami bastlíme a vyhledáváme kvalitní součástky za rozumnou cenu

Ještě při studiu silnoproudu jsem po večerech piloval Javu. Pak jsem na internetu narazil na Arduino a bylo jasno. „Zkusím propojit hardware a software,“ řekl jsem si.

Český trh ale nenabízel součástky, které jsem potřeboval k bastlení a ceny těch dostupných se mi zdály nesmyslné. Už tehdy jsem si říkal, že přece musí jít udělat dobrý obchod za rozumnou cenu při udržení kvality služeb. A tento názor razím stále.

sklad_regal

Máme součástky, které jinde neseženeš

V LaskaKit nabízíme širokou součástkovou základnu a dokonce i produkty, které jinde nenajdeš. Pokud něco v nabídce postrádáte, ozvěte se. Zboží pravidelně testujeme, abychom rychle odhalili případné problémové kusy a nahradili je lepšími. Objednávky expedujeme rychle, už druhý den většinou dorazí k tobě před práh. A když se v nákupním košíku hodně rozjedeš, při objednávce nad 2000 Kč neplatíš dopravu. Všichni registrovaní zákazníci mohou vrátit zboží do 30 dnů od nákupu. Pokud řešíš problém s objednávkou nebo potřebuješ poradit, jsme ti k dispozici na telefonu.

sklad_okno

Náš příběh: firmu jsme zbastlili v obýváku

  • V roce 2016 jsme s manželkou Terezou založili firmu laskakit, která na těchto hodnotách stojí. Ze začátku to byl punk, ale neskutečně nás to bavilo, i když jsme někdy museli ze školy rovnou na poštu s balíky. Firmu jsme rozjeli (doslova) v obýváku a z naší kuchyňské linky se přechodně stala balíkovna. Pracoval jsem totiž na plný úvazek v jiné firmě, manželka na částečný a do toho dodělávala školu.
  • V roce 2018 jsme postupně přešli do větších prostor v Rychnově nad Kněžnou, našli brigádníka a úplný punk dostal aspoň trochu řád. Regály nám ale rychle nestačily, a tak jsme se opět stěhovali, tentokrát už opravdu do skutečného skladu.
  • No, a tady jsme do teď. Přijali jsme 3 zaměstnance a společně pracujeme na tom, aby se ti u nás dobře nakupovalo.
  • Dalším velkým milníkem je pro nás bude 2022 – přejmenovali jsme na LaskaKit, máme novou doménu a bude z nás „eseróčko“. 

Koho v LaskaKit potkáš za noťasem a telefonem

tym_kancl

  1. Manželka Tereza odpovídá za všechno papírování – řeší personální záležitosti, dokumenty a smlouvy
  2. V týmu máme Martina, který ti vezme telefon nebo odepíše na e-mail, když potřebuješ radu či něco reklamovat. Občas tě přepojí i na mě. Martin navíc testuje naše produkty.
  3. Helena a Lenka pro tebe s láskou balí objednávky, aby k tvým dveřím dorazily co nejdřív.

Myšlenku kutilství šíříme dál

Neusínáme na vavřínech, pokud nenacházíme žádoucí produkt, snažíme se ho sami vyvinout. Spolupracujeme na diplomových pracích, specializovaným oborům na školách a zájmovým kroužkům poskytujeme slevy, kity zdarma či návody.

Recenze

Chceš vědět o všech novinkách a slevách jako první?

Registruj se do newsletteru

Chceš se na něco zeptat?

Zajímají tě informace o stavu objednávky, výběru zboží, stavu reklamace ... nebo se chceš zeptat něco jiného?

Napiš nám zprávu a my se ti brzy ozveme.

Napsat zprávu